Likvidace

Dne 10.11.2020 jsme se dozvěděli, že naší oblíbenou maloobchodní prodejnu budeme muset zavřít. Poslední den, kdy bude otevřeno, je sobota 16.1.2021 (tento den se koná radioburza v KD barikádníků, souběžně máme vždy otevřeno, na celý sortiment bude 25% sleva). Pak prodejnu musíme vyklidit. Zasílání balíčků bude dál v provozu.

Na stávajícím místě bude nový nájemce mít od 1.3.2021 prodejnu a sklad potravinových doplňků pro sportovce a kulturisty. Do té doby bude probíhat rekonstrukce. Po otevření nové prodejny budeme mít možnost ji využívat jako výdejní místo pro naše zákazníky za poplatek 10 Kč/balíček. Tj. bude sloužit pro vyzvednutí knih nebo součástek, ale již zaplacených předem, bez možnosti si knihy nebo součástky prohlížet nebo o nich diskutovat.

V zadní části (za prodejnou) máme ještě sklad. Ten budeme moci využívat ještě po celý rok 2021 – hlavně jako zásilkovou službu. Pak netušíme co bude. Vytrvale hledáme prodejní a skladovací prostory někde poblíž (Praha 10 Strašnice), protože jste byli zvyklí do těchto končin chodit.

Novou prodejnu na jiném místě už asi neotevřeme. Úvahy o jiném obchodě jsou nereálné vzhledem k sortimentu specializovaných knih pro neustále se zmenšující komunitu elektroniků, techniků a hlavně studentů elektro oborů. Nehledě na sortiment levných součástek, které nemůžou na nájem vydělat – to je nevýhoda, když chceme prodávat něco levně. Obecně vzato představy majitelů nemovitých prostorů o výšce nájmu jsou zcela mimo současnou realitu koronavirové doby.

No co myslíte, jak se asi cítím po více než 28 letech provozu :-) Prostě mi to jako elektronikovi připadá škoda, že končí takováto unikátní prodejna.

Tip na závěr: pokud si myslíte, že byste mohli nějakou odbornou knihu časem potřebovat, kupte si ji dokud je to ještě možné.Čtvrtek, 12. 11. 2020 15.31 | Administrátor webu


Jazyky

Amper 2020