BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

Navision

Navision – náš informační systém

Informační systém Navision

Proč ve firmě BEN – technická literatura
pou­žíváme informační systém NAVISION

Potřebu nového informačního systému vyvolal před několika lety markantní nárust meziročního obratu. Bylo potřeba zpětně dohledávat pohyby zboží, poskytovat prodejcům obchodní rabaty, udílet individuální slevy a především prodávat zboží (knihy a CD) pomocí čárového kódu. Vzhledem k velké provázanosti jednotlivých oddělení naší firmy jsme si nemohli dovolit nákup několika jednostranně zaměřených programů.

Ve starém systému jsme nebyli schopni dohledávat historii obchodních případů, potíže nastávaly rovněž při sledování splatnosti faktur u jednotlivých zákazníku a tím samozřejmě potíže s cash flow. Lidé tak museli dělat řadu věcí kolem své práce místo toho, aby se soustřeďovali na obchod samotný.

Tehdy jsme se obrátili na firmu AXIOM SW, po ověření programu NAVISION „že to je ten pravý“, jsme jej během pár měsíců nasadili. Přestože jsme ho tehdy provozovali na stanicích typu 386SX, rychlost prováděných operací převyšovala naše očekávání.

Bez tohoto řešení by nebyl možný růst obratu ani zvyšování tržního podílu společnosti.

AXIOM SW realizuje komplexní řešení firemních informačních systémů středních a velkých firem, zabývající se prodejem, distribucí zboží, dodávkou služeb nebo výrobou. Další implementace systému se také nacházejí v oblasti finanční, především finančního leasingu, pojišťovnictví a automobilového průmyslu a jiných.

V současné době se firma AXIOM SW věnuje implementaci podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV.

Microsoft Dynamics NAV je řešení pro správu podnikových zdrojů, které vám pomůže automatizovat, integrovat a lépe řídit jednotlivé firemní procesy v oblastech financí, výroby a řízení projektů, distribuce, správy zákaznických vztahů a e-commerce. Microsoft Dynamics NAV, vzhledem ke své komplexnosti a přizpůsobitelnosti, je ideálním řešením pro rostoucí společnosti s jedinečnými procesy a specializovanými potřebami. Umožní vám rychlou reakci na nové tržní příležitosti, růst vaší konkurenceschop­nosti a zvýšení produktivity vašich zaměstnanců. Microsoft Dynamics NAV vám dovoluje nahradit stávající systém jedním, plně integrovaným řešením, jež propojuje každého ve vaší organizaci s vašimi zákazníky, dodavateli a partnery prostřednictvím internetu, a to kdykoli a kdekoli. To je důvod, proč podnikové řešení Microsoft Dynamics NAV používá více než 40 000 firem ve více než 30 zemích světa.

Kontakt

AXIOM SW, s. r. o.
Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín
tel. 577 113 111, fax 577 113 110
axiomsw@axiom­sw.cz, www.axiomsw.cz


Jazyky

Amper 2024