BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

Účesy, střihy, fotogalerie

Skoro zadarmo: Účesy, střihy, fotogalerie

Příručka pro kadeřnice
Účesy a zase účesy – co jiného byste v knize pro kadeřnice čekali? V příručce najdete ucelené informace o účesech. Z pohledu vizážistiky, vlastností vlasů (např. jak důležitý je směr růstu), z hlediska vhodnosti účesu podle tvaru obličeje atd.
Koupit Zde
Virtuální vizážista
Díky tomuto titulu se můžete bez velkých investic pustit do zkoušení nového vzhledu např. účesu. Je určený především ženám, ale radost udělá i mužům. Svou fotografii můžete načíst z externího souboru, fotoaparátu, naskenovat ji nebo vložit ze schránky Windows.
Naleznete zde všechny standardní možnosti, které jsou nutné při práci profesionálního vizážisty: barva na líčka, oční stíny, tužka na oči, tužka na obočí, tužka na rty, rtěnka, řasenka, brýle a kontaktní čočky, účesy, doplňky (náušnice atd.). Nabízí se široká řada nástrojů pro práci s barvami, dále lze pracovat s vrstvami. Na internetu najdete další knihovny obsahující nové brýle, náušnice, brože, tetování, piercing a další. Klasickými výstupy jsou uložení obrázku do několika druhů souborů (BMP, PCX, TGA, PNG, PSD, TIF nebo JPEG), tisk a export do schránky Windows.
Koupit Zde

Účesy, střihy, fotogalerie – o všem budete vědět více navždy


Jazyky

Amper 2024