BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

Typy na vánoční dárky

Typy na dárky: pro celou rodinupro manžela kutilapro zvídavého synkapro divokou dcerku pro nervózní manželku.

Typy na vánoční dárky  

Pro celou rodinu

Coloretto
společenská stolní karetní hra
Jako chameleon umíte měnit barvy tak často jak potřebujete. Ale pozor. Kdo to přežene, zůstane pozadu za ostatními nebo schytá i záporné body. Vyčkejte na správnou chvíli a seberte karty soupeřům dříve než se vzpamatují!
pro 3 až 5 hráčů, od 8 let
jednoduchá krátká hra – do 20 minut
ideální hra pro vás pokud máte rádi blafování s trochou logiky a dedukce

Typy na vánoční dárky  

Pro manžela – kutila

Operační zesilovače pro obyčejné smrtelníky
Tato praktická příručka o operačních zesilovačích shrnuje vše podstatné o operačních zesilovačích. Jsou zde vyzdviženy principy zapojení a konkrétní řešení jednotlivých problémů. Nenajdete tu však rozsáhlé vzorce a složitá matematická odvození, těmi se zabývá odbornější literatura.
V knize jsou shrnuty pouze podstatné informace a především zapojení obvodů s OZ, které se skutečně dají v praxi použít. Vše s minimální teorií bez složitých vzorců a rovnic. Velmi užitečné mohou být i přehledy operačních zesilovačů a komparátorů uvedené na konci knihy.

Typy na vánoční dárky  

Pro zvídavého synka

Rozeberte si PC
Příručka má podnadpis „Kniha pro kutily nového tisíciletí“, mohlo by se též dodat „…a pro totální bastlíře“, neboť to, co v knize najdete, nemá ve světě obdoby.
Je tedy určena všem, kteří se chtějí snadno, rychle a bez horentních finančních nákladů dozvědět něco o elektronice, avšak bez zbytečných a složitých teorií. A aby pak to, co se dozví, mohli nějak prakticky využít.
Kniha je psána „populárně technicky“ s humorně komentovanými příklady z praxe, které se skutečně udály. Je určena především pro začínající elektroniky, badatele a kutily.

Typy na vánoční dárky  

Pro divokou dcerku

Virtuální kadeřnictví
Kupte jí program pro vzrušující proces výběru a tvorby účesů. Titul nabízí několik způsobů, jak získat portrét, se kterým chcete pracovat (ze souboru, z digitální kamery, přes schránku…) a nabízí celou řadu nástrojů a funkcí pro jeho úpravu. Program obsahuje přibližně 550 účesů s možností doplňovat další prostřednictvím Internetu Po zadání různých parametrů (pohlaví, styl, tvar obličeje, délka…) program vybere vhodné účesy, které lze dále upravovat (stříhat, česat, měnit barvu, melírovat…). Výsledek své práce můžete uložit, vytisknout, zkopírovat apod.

Typy na vánoční dárky  

Pro nervózní manželku

Modrá Alfa – objevování skrytých schopností
Chcete-li mít od manželky alespoň na chvíli pokoj, kupte ji tuto knihu. Je o využití mozku v hladině alfa – to je takový stav podobný snění.
Po přečtení knihy vám bude maželka za stavu hluboké relaxace schopna najít vadnou součástku v zapojení („Ta modrá malá kostička se dvěma drátky je špatná…“), zjistit bez ptaní jakou známku dostalo dítě ve škole („… a zase pětka!“), pamatovat si napřeskáčku několik telefonních čísel a další kousky.
Tak proč to nezkusit?

Jazyky

Amper 2024