BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

Poštovné zdarma

Poštovné, balné a dobírkovné
ZDARMA při objednávce nad určitou hranici

 • Při objednávce od koncového zákazníka v našem internetovém obchodě nad 2000 Kč neúčtujeme poštovné, balné ani dobírkovné při dodávce na území České republiky. Neplatí pro velkoobchodní prodej!
 • Pri objednávke zo Slovenska nad 100 EUR (3000 Kč) v našom internetovom obchode poštovné a balné ZADARMO (neplatí pre vekoobchodní predaj).
 • Tovar na sklade dostanete pri platbe vopred väčšinou do 3 dní, maximálne do 1 týždňa.
 • u všech ostatních objednávek, které nebyly generované přez náš internetový obchod je účtované poštovné a balné v plné výši podľe ceníku České pošty.
 • obsahuje-li objednávka, která splňuje podmínku poštovného a balného zdarma, položky, které nejsou momentálně k dispozici, vyhrazujeme si právo zaslat tyto položky dodatečně ve chvíli jejich nabytí a zákazníkovi bude k ceně této dodatečné zásilky účtováno poštovné a balné.

 

OBECNÉ PODMÍNKY

 1. Zboží je objednáno prostřednictvím našeho internetového obchodu.
 2. Objednané zboží je za koncové ceny doporučené nakladatelem.
 3. Adresa dodání zásilky je na území České republiky.
 4. Zaslání prostřednictvím běžné poštovní zásilky České pošty.

Pravděpodobně byste se nás zeptali

 • Hranicí se rozumí celková částka objednávky, která přesáhne stanovenou mez – více ZDE.
 • Je to sice pro zákazníky milé, ale proč to děláte?

  Protože se někteří knihkupci obávají od nás brát literaturu zaměřenou na slaboproudou elektroniku. Zjišťujeme, že některé regiony nejsme schopni vůbec oslovit. Chceme nabídnout našim zákazníkům jistou alternativu a tímto způsobem se jim jaksi přiblížit. Důležité pro zákazníka je to, že se již nemusí rozmýšlet, zda si zboží objednat kvůli poměrně velkým poplatkům zejména za poštovné. Za knihu nebo CD zaplatí stejnou cenu jako kdyby ji koupil v nějakém kamenném obchodě. Dále je zvýhodněm tím, že nemusí čekat až ji knihkupci dodáme. Navíc má díky novelizaci Obchodního zákoníku možnost vrácení zboží do 14 dnů.

 • Je nějak tato akce omezená?

  Platí pouze pro ty zákazníky, kteří objednávají zboží prostřednictvím našeho internetového obchodu za koncové ceny bez slevy. Důležitou podmínkou je adresa dodání na území České republiky prostřednictvím České pošty (nikoliv jinými, např. kurýrními službami). Jinak se akce vztahuje na veškerý sortiment, který nabízíme a to bez jakýchkoliv výjimek.

 • Jak dlouho bude tato akce trvat?

  Zřejmě věčně, resp. do odvolání akce, což zatím neplánujeme (tedy pokud Česká pošta podstatně nezdraží platby za zasílání balíků a za složenky). Jak bylo v předchozím bodě zmíněno, platí to na objednávky uskutečněné prostřednictvím našeho internetového obchodu. Celkově vzato trend silných a stabilních firem je, aby neustále zvýhodňovaly své zákazníky.

 • Jak je to možné, vždyť na tom musíte prodělávat?

  Podíváme-li se na to z jiného pohledu – máme tu slevu poskytnout dalšímu prodejci anebo ji investovat do poštovného?

 • Abyste mě jako zákazníkovi neúčtovali zmíněné poplatky, musím o to požádat?

  Nikoliv. Do akce „Poštovné, balné a dobírkovné ZDARMA“ zahrneme každého bez rozdílu, kdo splní kritéria uvedená v jednom z předchozích bodů, byť i nevědomky.
   

Oddělení zásilkové služby firmy BEN – odborná literatura se těší na vaše objednávky!


Jazyky

Amper 2024