BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

Chcete slevu?

Sleva
Proč nezískat zboží levněji?

Pozorně si prostudujte následující body, pokud si myslíte, že patříte do některé ze zmíněných skupin, není důvod, proč byste nemohli naše knihy nebo multimédia získat levněji. Slevy nelze kombinovat (viz dále), protože dá rozum, že za něco to zboží musíme vyrobit nebo nakoupit u našeho dodavatele

Pokud nejsou u některého bodu přesně stanoveny meze, máte zpravidla větší šanci získat vyšší slevu při hotovostní platbě než při zaslání poštou na dobírku.

Abyste mohli získat slevu při osobním nákupu na prodejně, je nutno před namarkováním zboží upozornit obsluhujícího prodavače. Prosíme také, přečtěte si Upozornění dole na stránce.
 

Kdo všechno u nás může získat slevu?

 • Nákup v kamenné prodejně za „internetovou cenu“.

  Většina položek knihy a multimédia je z důvodu konkurence v našem internetovém obchodě – eShopu zpravidla levnější než v klasickém kamenném obchodě. Chcete-li získat zboží za zvýhodněnou internetovou cenu, stačí se zaregistrovat a vybrat si zboží. V procesu objednávky si poté vyberete, že zboží chcete rezervovat na prodejně a následně se pro něj zastavíte.

Pro získání následujících slev si prosím přečtěte Upozornění dole na stránce.

 • Všichni držitelé průkazů ZTP a ZTTP mají nárok na slevu ve výši 10 %.

  Při objednávání prostřednictvím zásilkové služby je nutno při vaší první objednávce nám poslat xerokopii vašeho průkazu. Sleva bude na trvalo zanesena do vaší zákaznické karty. Kdykoliv si poté v budoucnu budete u nás objednávat zboží, postačí vaše zákaznické číslo uvést do objednávky nebo ho říci naší operátorce.

 • Školy a knihovny mají všeobecně nárok na slevu ve výši 10 % při odběru vyšším než 2000 Kč.

  Protože tyto subjekty zpravidla odebírají zboží přímo z našeho skladu, konzultujte finanční podmínky nejlépe přímo s kompetentními vedoucími osobami na příslušných lokalitách.

ISIC
 • Všichni držitelé průkazů ISIC a ITIC mají nárok na slevu ve výši 10 %.
 • Všichni, kteří jednorázově odeberou shodný typ zboží ve větším množství.

  Platí nepsané pravidlo na slevu: 5 ks a více… 5 %, 10 ks a více… 10 %. Větší slevy v závislosti na odběru shodného typu zboží poskytujeme individuálně, nejvýše však do 20 %. Tímto chceme zvýhodnit učitele a lektory, kteří by např. mohli ve svých kurzech upozornit: „Pro studium potřebujete tuto knihu. Domluvíte-li se všichni a koupíte si je najednou v BENu, získáte je levněji!“. V této souvislosti připomínáme, že na předchozí objednávku zajišťujeme ve větším množství téměř jakékoliv učebnice.

 • Držitelé našich VĚRNOSTNÍCH KARET.

  Držitel (podle typu karty – bílá, zelená, modrá, žlutá) získává slevy ve výši 5, 10 nebo 15 %. Více o našem programu věrnostních karet je ZDE.

 • Autoři a externí spolupracovníci redakce mají nárok na slevu ve výši 20 % i na kusový odběr zboží.
   
 • A slevu samozřejmě získají i naši velkodběratelé. Podrobnější informace získáte na stránce Chcete být naším dealerem?

 

Upozornění

 • Slevy se nesčítají. Příkladem jiných slev může být např. věrnostní karta, knižní sada dílů, zboží v akci, zboží ve slevě, výprodejové akce atd. – viz např. sekce Slevy a akce. Vybírá se pro zákazníka vždy ta nejvýhodnější varianta.
 • Slevy se vztahují pouze na knihy a na multimédia. Nikoliv např. aplikační software (Windows, Office, antivirové nebo vypalovací programy apod.). V případě učebnic si vyhrazujeme právo slevu korigovat.
 • Abyste mohli získat slevu při osobním nákupu na prodejně, je nutno před namarkováním nákupu na kase upozornit obsluhujícího prodavače.

Jazyky

Amper 2024