BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

Dodání poštou - platba bankovním převodem

Při způsobu dodání zásilky na základě platby předem (převodem částky z účtu na účet, složenkou na náš účet, vložením částky na náš účet v kterékoliv pobočce České spořitelny) je zboží expedováno až po připsání částky na náš účet za objednané zboží včetně poštovného a balného.

Při platbě použijte jako variabilní symbol číslo zálohové faktury, kterou obdržíte od nás e-mailem po přijetí vaší objednávky v našem systému.

Poznámka:

Tabulky je zpracována podle empirických zkušeností se zasíláním, tj. platí pro nejčastěji posílané zásilky. Podle povahy zásilky se fakturované údaje mohou mírně lišit, např. když je např. hodnota do 500 Kč, avšak svojí hmotností překročí limit pro doporučenou zásilku (RR), je nutné ji poslat jako doporučený balík (BA).

Dodání v ČR

Hodnota objednávky Bal­né Poštovné Služ­ba České pošty
do 500 Kč 15 Kč 90 Kč RR – doporučená zásilka
nad 500 Kč 28 Kč 120 Kč BA – doporučený balík
nad 500 Kč 28 Kč 150 Kč OB – obchodní balík

Dodání v SR

V současné době není možné platit ze Slovenska na náš běžný účet z důvodu enormních poplatků České spořitelny za převod. Pro tento účel připravujeme jiný bankovní účet.

 

Více viz obchodní podmínky

 

Upozornění: občas se stává, že zákazník zaplatí pouze částku za zboží, nikoliv již za poštovné a balné. V tom případě objednávku po připsání částky na účet nemůžeme expedovat, zákazníka kontaktujeme a žádáme o doplacení rozdílu. Expedice zásilky se tak zpožďuje.


Jazyky

Amper 2024