BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

Maloobchod

Na našich prodejnách obvykle prodáváme za doporučené ceny knih, které jsou na knihách vyznačeny. Počátkem roku 2008 a 2010 však došlo k navýšení DPH, a tak některé tituly se prodávají za vyšší cenu, než která je na nich uvedena. Nejsou-li ceny na zboží vyznačeny, uvádíme jejich ceny v našem katalogu (tištěném nebo elektronickém), na našich www stránkách nebo vám je na požádání sdělí prodavač. Rádi bychom vás upozornili, že nižší ceny, které platí při nákupu na našem e-Shopu, neplatí pro nákup zboží na našich prodejnách. Pokud chcete získat zboží za tyto zvýhodněné ceny, čtěte prosím dále.

Jak se dostat při nákupu na prodejně k lepší ceně?

  • rezervace zboží realizované přes e-Shop s osobním odběrem za internetovou cenu
  • využití prodejních akcí
  • patříte do některé preferované skupiny nebo jste držitelem karty (ISIC, ITIC, ZTP apod.) – více zde
  • jste držitelem věrnostní karty:

Věrnostní karty

Máte pocit, že jste v našich prodejnách utratili už dost peněz a že byste si zasloužili nějaký projev našeho poděkování? Stačí nám to jen říci a my tak učiníme. Pro naše věrné zákazníky máme totiž připraven věrnostní program. Nezáleží, na které z našich prodejen nakupuje. Vaše nákupy sčítáme a dle výše nákupu vám na požádání zdarma vystavíme (barevnou) věrností kartu, na základě které pak nakupujte u nás se slevami:

  • bílá: pro první nákupy zatím bez slevy až do první hranice 1500 Kč
  • zelená: dosáhne-li Váš nákup částky 1500 až 5000 Kč, patří vám při nákupu sleva ve výši 5 % z koncové ceny zboží
  • modrá: dosáhne-li Váš nákup částky 5000 až 10 000 Kč, patří vám při nákupu sleva ve výši 10 % z koncové ceny zboží
  • žlutá: dosáhne-li Váš nákup částky 10 000 Kč a více, patří vám při nákupu sleva ve výši 15 % z koncové ceny zboží

Mezi dvěma nákupy nesmí uplynout doba delší než 6 měsíců. Jednotlivé nákupy se sčítají a zanamenávají na věrnostních kartách, kterými se při dalších nákupech prezentujete. Sleva se vztahuje na nákup knih, multimédií a her. V případě učebnic si vyhrazujeme právo slevu korigovat. Zároveň si vyhrazujeme právo na případné změny těchto podmínek.

Slevy z různých akcí se nesčítají a vždy platí ta výhodnější pro vás. Např. nemůžete dostat další slevu na zboží v akci či zboží již trvale zlevněné. Máte-li u nás nastavenou slevu v zákaznické kartě, slevy se nesčítají a opět pro Vás bude platit výhodnější sleva.

Věrnostní karta je přenosná a platí ve všech prodejnách firmy BEN – technická literatura. Můžete ji tedy bez obav půjčit svému kolegovi, kamarádovi, příteli, přítelkyni… prostě komukoliv, komu budete chtít udělat radost.

Pozor: Vydávání nových věrnostních karet již skončilo, avšak ty co jsou již v oběhu, platí stále. Zákazník, který chce využívat nadále tento systém slev, se musí zaregistrovat do našeho systému na některé z našich prodejen. Zde mu bude založena zákaznická karta v našem systému, na základě které mu bude vždy při nákupu poskytnuta příslušná sleva na nákup zboží u nás. Místo papírových věrnostních karet se pak stačí na našich prodejnách prezentovat jen svým jménem nebo číslem zákazníka, které bude sděleno při registraci. O registraci můžete požádat také e-mailem na adrese ostrava (at) ben­.cz a veškeré údaje o reistraci obdržíte zpátky opět e-mailem . Je potřeba uvést jméno, příjmení, adresu bydliště, kontaktní telefon a hlavně e-mailovou adresu
 

Jak začít čerpat výhody u BENa?

Stačí jen přijít na některou z našich prodejen.


Jazyky

Amper 2020