Macmillan English Dictionary Kniha | Unikátní vlastnosti | CD-ROM | Kupte si! | Který slovník?

book.gif(15 kb)
Vyberte si vydání, které vám vyhovuje
obj. č. 130387
obj. č. 130348
Hardback + CD-ROM
International Students Edition + CD-ROM
1499 Kč
497 Kč
Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit na jednotlivých prodejních místech. Zájemci o síťovou verzi pro 10, 25, 50 a více uživatelů nechť nás prosím kontaktují emailem.
Macmillan English Dictionary - slovník, který učí

Hardback - slovník v pevné vazbě tištěný na kvalitním papíře. Vhodný do knihoven, studoven, kabinetů a všude tam, kde požadujete trvanlivost i při velmi častém používání. Heslová část tištěná dvoubarevně, 16 stran obrázkového slovníku tištěno plnobarevně.

Paperback - slovník v měkké vazbě tištěný na kvalitním papíře. Heslová část je tištěna dvoubarevně, 16 stran obrázkového slovníku tištěno plnobarevně. Výborná kvalita zpracování za dobrou cenu.

International Students Edition - cenově zvýhodněné vydání; slovník v měkké vazbě tištěný na tenkém běleném papíře; vydání vhodné pro studenty; heslová část tištěna dvoubarevně; 16 stran obrázkového slovníku tištěno černobíle.

CD-ROM - mezi samostatně prodávaným CD a CD prodávaným společně z knihou není žádný rozdíl ani v obsahu ani v množství funkcí. Oba disky jsou zcela identické. Doporučujeme proto zakoupit vždy balení s kníhou, získáte tak hodnotný tištěný slovník. Pokud jej sami nevyužijete, můžete jej někomu věnovat.