Stavitel 2011, Lysá nad Labem

  • Lysá nad Labem, 11. – 13. 2. 2011
    Ote­vírací doba pro návštěvníky je od pátku do neděle od 9 do 17 hodin.
  • Veletrh Stavitel je již 17. národní výstava stavebních materiálů a technologií. Výstava bude nabídkou širokého sortimentu stavebních materíálů a technologií. Návštěvníci budou mít možnost zístat odborné rady, jak a z čeho postavit či zrekonstruovat svůj dům nebo byt.
  • Cena vstupného: 80 Kč, důchodci 60 Kč, děti do 10 let zdarma.
  • Bližší informace o veletrhu Stavitel Lysá najdete ZDE.
  • Pořadatel akce Stavitel: Výstaviště Lysá nad Labem
     


Na veletrhu Stavitel 2011 Lysá nad Labem koupíte především stavební příručky. Stánek máme dost velký, abychom Vás uspokojili s našim širokým sortimentem. Podívejte se na zajímavé knihy:

Tepelné izolace v otázkách a odpovědích
Příručka Tepelné izolace v otázkách a odpovědích popisuje formou otázek vybraných z praxe energetického poradce problematiku tepelných izolací. A to jak tepelné izolace starších budov, tak i novostaveb a panelových domů. Otázky jsou rozděleny do 14 kapitol a jejich pomocí je popisován praktický přístup k tepelným izolacím v různých situacích. Publikace je určena široké veřejnosti i těm, kteří se pohybují v související praxi a potřebují získat ucelené informace z oblasti praktického použití tepelných izolací.
více informací
Montážní příručka sádrokartonáře
Montážní příručka sádrokartonáře je určena všem, kteří se jakýmkoli způsobem podílejí na stavbě interiérů budov, a to jak bytových, tak i občanských a průmyslových. Především je však určena specializovaným firmám na montáž sádrokartonu, stavbyvedoucím stavebních firem a stavebním dozorům.
Sádrokarton – zvládneme sami
Příručka Sádrokarton – zvládneme sami každého provede výstavbou krok za krokem, od výběru a nákupu materiálu, přes montáž až po finální úpravu povrchu. Jednoduše, srozumitelně a za pomoci téměř 300 fotografií naučí smontovat příčku, předstěnu, podhled, suchou podlahu, vybudovat obytné podkroví či nadčasovou koupelnu. Tato kniha je určena každému, kdo má šikovné ruce, hlavu plnou plánů na stavební úpravy svého bydlení a chuť něco nového vybudovat z moderního a spolehlivého stavebního materiálu – sádrokartonu. Publikaci sestavili nejpovolanější z povolaných. Zkušený tým odborníků společnosti Rigips – světové jedničky ve výrobě sádrokartonu. Společnosti, která má v České republice již patnáctiletou tradici. Díky příslušnosti k nadnárodnímu koncernu Saint-Gobain využívá společnost Rigips know-how z celého světa a ve svém výrobním závodě v Horních Počaplech vyrábí sádrokartonové desky špičkové kvality.
Tato publikace stojí pouhých 100 Kč.
Velká solární zařízení
Příručka Velká solární zařízení tvoří ucelený zdroj odborných informací a projekčních návrhů, které vycházejí z evropských výzkumných programů. Poprvé vyšla v roce 1999 ve vydavatelství Solarpraxis (Berlín) pod názvem Grosse Solaranlagen. Její další, doplněná a aktualizovaná vydání vyšla v letech 2001 a 2005. V českém jazyce se jedná o první vydání.
Jsou zde také uváděny ukazatele investičních a provozních nákladů i ceny solární energie.
Elektrotechnická schémata a zapojení 2
Unikátní publikace Elektrotechnická schémata a zapojení 2 Publikace obsahuje zapojení základních elektrických obvodů (spínače vačkové, plovákové, tlakové, elektronické stmívače, elektroměrové rozváděče apod.). Z důvodu přehlednosti, srozumitelnosti a názornosti jsou všechna elektrická zapojení a schémata kreslena opět barevně, a doplněna množstvím ilustračních obrázků.
více informací
Elektrotechnická schémata a zapojení 1
Unikátní publikace Elektrotechnická schémata a zapojení 1 obsahuje zapojení základních elektrických obvodů (vypínačů, světelných okruhů – žárovek i zářivek, rozváděčů, stykačů, jističů, elektroměrů, domovních dorozumívacích systémů apod.). Z důvodu přehlednosti, srozumitelnosti a názornosti jsou všechna elektrická zapojení a schémata kreslena barevně, a doplněna množstvím ilustračních obrázků.
V závěrečné příloze najdete nejběžnější elektrotechnické značky. Doplněno je také barevné značení vodičů a jističů.
více informací

Jazyky

Amper 2020