Strojírenský veletrh MSV 2012 Brno

  • Brno – výstaviště, 10. – 14. 9. 2012, denně 9.00 – 18.00 hod., pátek do 16.00 hod.
  • Naše prodejní místo na veletrhu MSV: pavilon V st. 02
  • Na brněnském výstavišti se koná již 54. mezinárodní strojírenský veletrh MSV 2012.
  • Bližší informace získáte na www.bvv.cz/msv
  • Pořadatel veletrhu: Výstaviště Brno a.s.

Co koupíte na našem stánku?

Na strojírenském veletrhu v Brně koupíte především strojnické tabulky. K mání budou pochopitelně další strojírenské a technické příručky.

CNC obráběcí stroje a jejich programování
Publikace je zaměřena na čtenáře, kteří mají zájem získat či prohloubit si vědomosti o CNC technice ve strojírenství, o principech CNC řízení a dává přehled o způsobech programování. Obsahem publikace jsou i další témata související s problematikou CNC. Je psána tak, aby byla srozumitelná široké odborné veřejnosti a svojí koncepcí vyhovuje i jako učebnice pro výuku na odborných školách všech stupňů se zaměřením na strojírenství. Jistě ji též využijí pracovníci ve strojírenství pro zvýšení své kvalifikace a rekvalifikace, a zárověň pracovníci podniků, které se modernizují a zavádí tuto progresivní techniku CNC.
více informací
 
Doporučujeme vám, abyste si na strojírenském veletrhu MSV Brno také prolistovali tuto zajímavou příručku:
Technická diagnostika
Kniha je určena široké technické veřejnosti. Vzhledem k tomu, že kapitoly obsahují základní teoretické výklady fyzikálních principů a způsoby zpracování diagnostických signálů, je kniha vhodná i jako učební pomůcka pro studenty technických směrů středních a vysokých škol. Výklad předpokládá základní znalosti středoškolské matematiky, fyziky a elektrotechniky. Publikace svým omezeným rozsahem není určena jako školící materiál pro certifikační zkoušky, nicméně některé partie mohou znalosti posluchačů a možná i lektorů kurzů z oboru diagnostiky doplnit.
více informací

Přijďte opět na naše stánky na Mezinárodní strojírenský veletrh MSV 2011 Brno


Jazyky

Amper 2020