INFOTHERMA 2011 Ostrava

  • Ostrava – výstaviště Černá louka, 17. – 20. 1. 2011
  • Tato velmi úspěšná a hojně navštěvovaná výstava zavítala opět na výstaviště do Ostravy!
  • Na ostravském výstavišti se koná již 18. ročník mezinárodního veletrhu INFOTHERMA 2011 Ostrava.
  • Představíme zde celou řadu knih s tématikou vytápění, alternativní zdroje energie, tepelná čerpadla atd.
  • Bližší informace získáte na www.INFOTHERMA.cz

Na veletrhu INFOTHERMA Ostrava koupíte především stavební příručky. Stánek máme dost velký, abychom Vás uspokojili s našim širokým sortimentem. Podívejte se na zajímavou knihu:

Regulace v praxi aneb Jak to dělám já
Kniha Regulace v praxi by měla sloužit jako praktický pomocník zájemcům o oblast měření a regulace, topenářství a vzduchotechniky.
Problematika je rozebrána od základů až po nuance konkrétních okruhů, a proto je v hodná jak pro laickou veřejnost, tak i pro odborníky zmíněných profesí. Najdete zde popis problematiky i praktické řešení zadání. Pro programátory řídicích systémů, je připraven slovní popis v logickém sledu tak, aby byl aplikovatelný na různé druhy řídicích systémů. Tato kniha nemá ambice kompletně popsat celý obor, záměr byl vytvořit „pomocníka do kapsy“ pro projektanty, montážní techniky a softwarové pracovníky měření a regulace.
více informací >>
Tepelné izolace v otázkách a odpovědích
Příručka Tepelné izolace v otázkách a odpovědích popisuje formou otázek vybraných z praxe energetického poradce problematiku tepelných izolací. A to jak tepelné izolace starších budov, tak i novostaveb a panelových domů. Otázky jsou rozděleny do 14 kapitol a jejich pomocí je popisován praktický přístup k tepelným izolacím v různých situacích. Publikace je určena široké veřejnosti i těm, kteří se pohybují v související praxi a potřebují získat ucelené informace z oblasti praktického použití tepelných izolací.
více informací

Jazyky

Amper 2020