BEN - odborná literatura s.r.o. je kamenné a internetové knihkupectví specializované na technické knihy.

VoIP

Na čísla označená VoIP nám můžete nám telefonovat ZADARMO, pokud máte telefonní číslo od alternativního operátora, který má s našim operátorem dohodu o volání ZDARMA (peering). VoIP linkami jsou vybaveny všechny naše pobočky.

Naše firma získala telefonní čísla od VoIP operátora 802.cz. Tyto linky jsou na rozdíl od našeho předchozího operátora stabilní, přenos hlasu není trhavý a přihlášené telefony drží trvale přilogované.

Přehled číslených řad (prefixů), na které můžeme z naší firmy volat ZADARMO, je k dispozici ZDE. Je nanajvýš pravděpodobné, že majitelé většiny těchto číselných řad se v rámci peeringu k nám ZDARMA dovolají také.

Co je to VoIP

VoIP (Voice over Internet) je druh internetové telefonie, který do budoucna zcela nahradí běžné telefonování. Z této technologie VoIP využíváme protokol SIP, který je pro veřejnost definován přidělenými řadami telefonních čísel (každý VoIP operátor má svou). Pouze musíte vlastnit speciální telefonní přístroj, telefonní router nebo software do PC, který je připojen k Internetu. Můžete se dovolat z VoIP čísla na VoIP číslo nebo na klasickou pevnou linku, a také lze normálně volat z pevné linky na VoIP, zpravidla za běžné místní poplatky – viz např. ceník operátora 802.cz.

Největší výhodou je okamžitá úspora nákladů za telefonování, přenositelnost čísel (stačí se kdekoliv připojit na Internet).


Jazyky

Amper 2020