Reakce čtenářů

Lampárna aneb co to zkusit s elektronkami?

9. 11. 2004, Miloš Krejčíř

Dobrý den,
Koupil jsem si vaši knihu "Lampárna". Jen lituji, že nevyšla už dřív a i já bych se přimlouval o znovu vydání knihy od p. Lukeše, protože ji nemůžu sehnat.

S díky a pozdravem Miloš Krejčíř


26. 4. 2007, Jan Holan

Dobrý den,
moc zdravím nakladatelství BEN a také Pana Vlacha - kniha Lampárna je prostě skvělá! Začal jsem se zajímat o elektronkové audiozesilovače. Snažím se o návrhy nových zapojení a zesilovačů. Prosím nakladatelství BEN, aby jste mi na můj email poslali emailovou nebo webovou adresu na firmu, která není uvedena v knize Lampárna a vyrábí elektronkové šasi. Mám několik svojich návrhů, které bych potřeboval vyzkoušet a nevadí mi Vysoká cena za malé množství a posílat návrhy přes nakladatelství mi přijde jakési "zdržování".
S pozdravem
Jan Holan. Děkuji Vám.

 

14. 6. 2007, Libor Kubica, redakce

Pane Holane,
omlouvám se, k Vaší odpovědi jsem se dostal díky mému časovému vytížení až nyní. Děkuji za tu pochvalu.
Co se týče šasi, byla to firma, kde dělají stovková a tisícová množství - vyřezávání laserem apod. Pro tyto stroje se musí vždy napsat program - tj. na každý výrobek jeden program. Přiznám se, že tehdy (když jsme před lety knihu vydali), v té firmě pracovali mí bývalí kolegové z předchozího zaměstnání, takže to bylo spíše "ze známosti".
Nicméně abych Vám poradil, na stránkách magazínu Praktická Elektronika ARadio jsem nedávno viděl inzerci nějaké firmy, která se výrobou děrovaných dílů zabývá, a rovněž z inzerce bylo patrné, že se jedná o kusová množství.

S pozdravem Libor Kubica, redakce

 


www.ben.cz